KONST / Litografier / Färglitografi 16846074
nr 1684 6074
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Signerad, numrerad 47/350, - 60. Färglitografi, bildmått: 55x79 cm, yttermått inklusive ram. 74x98 cm
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:35:58
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Stina Sunesson
Läs mer om Stina Sunesson