KONST / Litografier / Färglitografi 15385359

nr 1538 5359

Stig Lundqvist

(f. 1941), Sverige

Signerad, numrerad 1/50. Färglitografi, bildmått: 50x33 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm

Stig Lundqvist, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:45:35

Stig Lundqvist

Läs mer om Stig Lundqvist