KONST / Litografier / Färglitografi 13924566

nr 1392 4566

Stig Jonzon

(1913-1987), Sverige

Färglitografi, Stig Jonzon (1913-1987), Sverige. Hötorget. Signerad, numrerad 309/440. Motivet: 40x48, yttermått inklusive ram: 48x56 cm

Stig Jonzon, född 1913 på Öland, död 1987, svensk målare och tecknare.

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:16:30

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Jonzon

Läs mer om Stig Jonzon