KONST / Litografier / Färglitografi 12191450
nr 1219 1450
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, daterad 1981, numrerad 211/360. Motivet: 47x61 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:41:51
25/11 20:44:20
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas