KONST / Litografier / Färglitografi 12213136
nr 1221 3136
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholms slott. Signerad, numrerad 34/100. Motivet: 43x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:59:34
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas