KONST / Litografier / Färglitografi 15652008
nr 1565 2008
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stockholms Stadshus. Signerad, numrerad 6/150. Färglitografi, bildmått: 45x57 cm, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:54:25
3/9 21:16:56
600 kr
21/9 13:13:11
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas