KONST / Litografier / Färglitografi 13524545
nr 1352 4545
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 62/70, daterad 1981. Motivet: 42x61cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:05:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas