KONST / Litografier / Färglitografi 15848122
nr 1584 8122
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 31/100. Färglitografi, bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 69x82 cm
Kondition: ramskador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:41:36
10/12 13:59:16
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas