KONST / Litografier / Färglitografi 16197078
nr 1619 7078
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 283/375, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x69 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:48:34
10/5 12:46:49
13/5 18:40:43
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas