KONST / Litografier / Färglitografi 16274049
nr 1627 4049
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Kungsträdgården. Signerad, numrerad 126/150. Färglitografi, bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:40:32
10/6 18:06:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas