KONST / Litografier / Färglitografi 13603523
nr 1360 3523
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 20/360. Motivet: 48x65 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 november 2020
kl 21:06:21
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr