KONST / Litografier / Färglitografi 12476143
nr 1247 6143
Färglitografi
Stenar vid vatten. Signerad, numrerad 280/360. Motivet: 51x75
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:20:07
100 kr
150 kr
200 kr