KONST / Litografier / Färglitografi 12861610

nr 1286 1610

Stefan W Igelström

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 246/290, bladets mått: 59x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 november 2019
kl 19:41:23

31/10 20:17:31 1      Vinnande bud

Stefan W Igelström

Läs mer om Stefan W Igelström