KONST / Litografier / Färglitografi 17113345
nr 1711 3345
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 34/94, daterad - 97, oramat löst blad, ej ramad. Färglitografi. Bladets mått: 51x38 cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:17:34
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström