KONST / Litografier / Färglitografi 15989325
nr 1598 9325
Färglitografi
5 st, Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Signerad, 1993 cm, yttermått inklusive ram: 35x28-28x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:37:50
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)