KONST / Litografier / Färglitografi 14193473

nr 1419 3473

Stefan W Igelström

(f. 1953), Sverige

MEH. Signerad, numrerad 20/85, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 42x29, yttermått inklusive ram: 62x45 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:50:43

16/9 16:49:50 1      Vinnande bud

Stefan W Igelström

Läs mer om Stefan W Igelström