KONST / Litografier / Färglitografi 8805122
nr 880 5122
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Staffan Ullström (f. 1949), krickor, 77/280, signerad, motivet: 20x34
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:22:44
250 kr
450 kr
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström