ART / Lithographs / Litograph in colors 8895458
nr 889 5458
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Simon Alvar, 11/60, sheet: 76x56,
Simon Alvar, 11/60, bladets mått: 76x56
800
SEK 400
Monday April 21 2014
at 20:46:50
21/4 20:20:22