KONST / Litografier / Färglitografi 10471356

nr 1047 1356

Färglitografi

2 st. signerade och numrerade, motivet: 21x24 + 14x27

Utrop:

400 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 augusti 2016
kl 18:54:11