KONST / Litografier / Färglitografi 5544192
nr 554 4192
Färglitografi
signerad Sven Jonsson, 1/150, Ljus portal, 19x32
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 november 2008
kl 17:52:29
150 kr
300 kr
400 kr