KONST / Litografier / Färglitografi 12916303
nr 1291 6303
Färglitografi
Signerad. Signerad, numrerad 287/500. Motivet: 61x48cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:02:22
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr