KONST / Litografier / Färglitografi 5475588
nr 547 5588
Färglitografi
Signerad, Roland Svensson, The settlement, 25x43
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:13:34
17/10 14:38:58
Roland Svensson 1910-2003
Färglitografi
nr 547 5588
Färglitografi
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 20 oktober 2008 |
| 17/10 14:38:58 | 1 | Vinnande bud |
Roland Svensson 1910-2003