KONST / Litografier / Färglitografi 5486804
nr 548 6804
Färglitografi
Signerad Nils G. Stenqvist 1988, Vit snäcka, 2/30, 31x25
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:46:25
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr