KONST / Litografier / Färglitografi 8516394
nr 851 6394
Färglitografi
signerad, 52/290, motivets mått: 24x31, "Ljus idé"
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:40:43
400 kr
300 kr