KONST / Litografier / Färglitografi 5506554
*
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2008
kl 16:09:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 09:55:45
1
350 kr
28/10 17:01:56
2
350 kr
1/11 20:19:16
3
400 kr
1/11 21:13:20
4
450 kr
3/11 13:59:22
5
600 kr
3/11 15:37:10
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Färglitografi
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 650 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2008 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/10 09:55:45 | 1 | 350 kr |
| 28/10 17:01:56 | 2 | 350 kr |
| 1/11 20:19:16 | 3 | 400 kr |
| 1/11 21:13:20 | 4 | 450 kr |
| 3/11 13:59:22 | 5 | 600 kr |
| 3/11 15:37:10 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



