KONST / Litografier / Färglitografi 6983478
nr 698 3478
Allan Horsak
(1937-2004), Sverige
Färglitografi , Signerad Horsak, -2000, "When information lives", 78/120, 34x26
Utrop:
300 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:58:18
Allan Horsak
Läs mer om Allan Horsak