ART / Lithographs / Litograph in colors 7451320
nr 745 1320
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 150/340, subject size: 39x28,
Signerad, 150/340, motivets mått: 39x28
300
SEK 100
Monday Mars 5 2012
at 18:08:39
29/2 18:01:35