KONST / Litografier / Färglitografi 9691076
nr 969 1076
Färglitografi
Signerad, 6/99, 41x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juni 2015
kl 19:15:18
29/6 18:47:39
100 kr
29/6 18:53:57