KONST / Litografier / Färglitografi 9873680
nr 987 3680
Jean Gorin
(1899-1981), Frankrike
Färglitografi, Sign J Gorin, -75, 41/200, motivet: 60 x 60
Kondition: slitage, skador
Jean Gorin, grafiker född 1899, död 1981.
Utrop:
600 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:16:58
800 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.800 kr