ART / Lithographs / Litograph in colors 8735521
nr 873 5521
LITOGRAPH IN COLORS (F)
3 pcs, S Nessim, 95 upplaga, sheet: 50x65,
3 st, S Nessim, 95 upplaga, bladets mått: 50x65
1500
SEK 1000
Monday February 3 2014
at 18:22:41
350 kr
500 kr
700 kr
900 kr