KONST / Litografier / Färglitografi 5762029
*
nr 576 2029
Färglitografi
S Nessim, -87, "Samtal i förtroende" 16/290, 42x28
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2009
kl 19:31:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 16:25:09
1
150 kr
2/4 08:43:27
2
150 kr
2/4 08:44:06
2
200 kr
6/4 09:15:27
1
Vinnande bud
6/4 13:29:54
3
300 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad s nessim
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 576 2029
Färglitografi
S Nessim, -87, "Samtal i förtroende" 16/290, 42x28
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/4 16:25:09 | 1 | 150 kr |
| 2/4 08:43:27 | 2 | 150 kr |
| 2/4 08:44:06 | 2 | 200 kr |
| 6/4 09:15:27 | 1 | Vinnande bud |
| 6/4 13:29:54 | 3 | 300 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad s nessim
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



