KONST / Litografier / Färglitografi 13535151
nr 1353 5151
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1971, PT, "skogsfrun", 24x33 cm
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:39:02
100 kr
250 kr
300 kr
400 kr