KONST / Litografier / Färglitografi 8135227
nr 813 5227
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), vintermotiv, signerad, 194/360, motivets mått: 43x58
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:56:52
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson