KONST / Litografier / Färglitografi 12156058
nr 1215 6058
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Vid styråran", PT. Signerad, daterad 1964. Motivet: 43x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:43:45
300 kr
450 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson