KONST / Litografier / Färglitografi 15362015
nr 1536 2015
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad PT, 1975, "Sommardrömmen". Färglitografi, bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:56:06
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
24 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson