KONST / Litografier / Färglitografi 15652030
nr 1565 2030
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad HC 3/14, daterad 1978, "Stillhet, Gillöga". Färglitografi, bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:28:07
9/9 21:30:26
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson