KONST / Litografier / Färglitografi 17087013
nr 1708 7013
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 2/360, "Tristan da Cunha, South Atlatic". Färglitografi, bildmått: 25x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
måndag 9 juni 2025
kl 20:05:30
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson