KONST / Litografier / Färglitografi 16152005
nr 1615 2005
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Erik-Petters bod signerad, numrerad pt 1980, daterad med dedikation. Färglitografi, bildmått: 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 45x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:47:39
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
22 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson