KONST / Litografier / Färglitografi 16259034

nr 1625 9034

Färglitografi

Roland Avensson, daterad. Signerad, numrerad 6/310, Stockholms skärgård. Färglitografi, bildmått: 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:52:50

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor