KONST / Litografier / Färglitografi 15805005
nr 1580 5005
Färglitografi
Roj Friberg (f. 1934), Sverige. Signerad. Färglitografi, bildmått: 62x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:11:34
20/11 00:26:00
20/11 00:27:30