KONST / Litografier / Färglitografi 13669115
nr 1366 9115
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 75/99. Bladets mått: 32x23 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:24:12
14/12 18:10:11
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani