KONST / Litografier / Färglitografi 13862092
nr 1386 2092
Richard Lindner
(1901-1978), USA
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 106/125. Bladets mått: 72x52 cm, yttermått inklusive ram: 77x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:40:43
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
22 mar
Richard Lindner
Läs mer om Richard Lindner