KONST / Litografier / Färglitografi 12476594
nr 1247 6594
Färglitografi
Reuterswärd. Signerad, numrerad 142/150. Motivet: 44x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:01:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr