KONST / Litografier / Färglitografi 11809492
nr 1180 9492
René Guilleminot
(1900-1975)
Färglitografi, René Guilleminot (1900-1975), numrerad 67/200, tryckt signatur, motivet: 38x46 cm
Kondition: ramskada
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:33:18
26/4 11:14:27
150 kr
30/4 17:41:15