KONST / Litografier / Färglitografi 16873371
nr 1687 3371
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade & Numrerade, yttermått inklusive ram: 32x42-62x44 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:29:46
12/3 18:38:49
100 kr
14/3 18:50:21
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren