KONST / Litografier / Färglitografi 13714540

nr 1371 4540

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografi, 2 st, Signerad. Motivet: 22x32 respektive 42x31 cm

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:09:42

7/1 13:33:44 1      Vinnande bud

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren