KONST / Litografier / Färglitografi 10717194
nr 1071 7194
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 87/360, signerad, motivet: 32x51
Kondition: lagad
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 november 2016
kl 19:13:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren