KONST / Litografier / Färglitografi 12498102
nr 1249 8102
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/300. Motivet: 34x51
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:46:01
22/4 18:37:00
22/4 18:40:54