KONST / Litografier / Färglitografi 15075091

nr 1507 5091

Färglitografi

R Abrahamsson. Signerad, daterad 1974. Färglitografi, bildmått: 32x39cm, yttermått inklusive ram: 50x56cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:39:09