KONST / Litografier / Färglitografi 9963352
nr 996 3352
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Pierre Olofsson (1921-1996), signerad, onumrerad, motivet: 16x12
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 23 november 2015
kl 18:07:46
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson